Luxusní koupelny na míru

Pokud toužíte po opravdu jedinečné koupelně, kterou nenajdete nikde jinde krom vaší domácnosti, nacházíte se na správném místě. Naše společnost Koupelny Popelka se totiž specializuje mimo jiné také na výstavbu luxusních koupelen na míru. Zákazník nám zadá své požadavky, které jsou prokonzultovány s našimi odborníky, kteří vám vždy ochotně poradí, a to jak v otázkách funkčnosti, tak samotné výstavby či v konečném designu. Vaše požadavky mohou být téměř jakékoliv, jsme si jistí, že vždy společně nalezneme variantu, jež vám bude co nejlépe vyhovovat, a vy se tak stanete jedním z našich mnoha spokojených a věrných zákazníků.

3D grafické ukázky

Na naší webové stránce jste se mimo jiné jistě setkali se sekcí pod názvem 3D grafické ukázky. V této sekci můžete najít dříve zpracované koupelny zhotovené dle požadavků našich zákazníků a jistě tu naleznete také pár inspirativních prvků, kterých budete moci využít při výstavbě vaší koupelny. Máte jedinečnou možnost nechat si zhotovit vlastní grafickou ukázku a vidět tak svou budoucí koupelnu ještě předtím, než začnete s její renovací. Tyto ukázky jsou tvořeny našimi odborníky, kteří díky své dlouholeté praxi vidí případné problémy, kterých byste si vy pravděpodobně nevšimli, a nabídnou vám tak optimální řešení, jež vylepší výsledný stav vaší nové koupelny.

Vyberte si ze stovek designů

Ať už toužíte po hygienicky čistě bílé koupelně, přírodním stylu, či nadčasové moderně, jistě si z nabídky naší firmy vyberete přesně to, co bude vyhovovat vaším požadavkům. Zboží z naší nabídky zapadne do jakéhokoliv interiéru jak designově, tak i proporčně a koupelna se tak díky tomu stane nejkrásnější místností vašeho domova. Nemusíte se bát, že byste se kvůli výstavbě koupelny zadlužili na několik let dopředu – i při výběru luxusních kusů z naší nabídky si stále kupujete zboží za více než konkurenceschopnou cenu. Nekvalitně zhotovené koupelny mohou již po pár měsících vyžadovat menší či větší opravy, které se samozřejmě do celkové ceny dosti výrazně promítnou, ale při výběru našich koupelen se tohoto problému vyvarujete – vše je vyrobeno z kvalitních materiálů osvědčenými metodami a navíc chráněno i několikaletou zárukou.