Bezbariérová koupelna pro vozíčkáře

Každodenní život je pro vozíčkáře či pro osoby se sníženou pohyblivostí už tak dost komplikovaný a poslední, co chtějí, je čelit těmto obtížím i v prostorech vlastního domova. Z těchto důvodů se naše firma Koupelny Popelka specializuje kromě jiného také na výstavbu pohodlných a bezpečných koupelen, které budou právě těmto lidem vyhovovat, ulehčí jim a jejich blízkým hygienické rituály a pomohou navrátit samostatnost.

Výstavba koupelny pro vozíčkáře

Při výstavě koupelny pro osoby se sníženou pohyblivostí je třeba myslet na několik základních pravidel. První z těchto zásad je dostatečný prostor pro snadný vjezd a pohyb vozíčku po místnosti. Dále také přizpůsobená výška umyvadla a odkládacích ploch, na které by měl člověk pohodlně dosáhnout, aniž by se musel zbytečně natahovat. Velkou výhodou je také instalace opěrných zařízení a držadel, díky kterým se málo pohyblivé osobě navrátí část samostatnosti a ulehčí se jí přemísťování se po místnosti. Protiskluzové prvky bývají také při stavbě tohoto typu koupelny samozřejmostí – pokud zamíříte do naší nabídky, najdete tam široký výběr protiskluzových a lehce omyvatelných dlaždic, které vám jistě přijdou vhod.

Koupelny Popelka pro vozíčkáře

V našem sortimentu naleznete nesmírný výběr ze všech možných jednotek, které se vám do vaší nové koupelny budou hodit, a mezi nimi samozřejmě také prvky typické především pro bezbariérové koupelny. Naše firma má s výstavbou koupelen dlouhodobé zkušenosti a za ty roky jsme se samozřejmě stali součástí i budování koupelen pro osoby se speciálními požadavky, jež byly vzhledem k jejich tělesnému stavu nezbytné. Troufáme si tudíž říci, že pokud si pro zhotovení koupelny na míru vyberete právě nás, nebudete litovat a jistě se zařadíte k desítkám našich spokojených zákazníků.