Moderní koupelny na míru

Pokud stavíte nový dům, provádíte rekonstrukci bytu či snad chcete renovovat pouze jednu místnost, nacházíte se na správném místě. V naší nabídce naleznete desítky možných variací a designů, které splní i ty nejmenší detaily vaší vysněné koupelny. Naše společnost získala svůj věhlas nejen díky vysoké kvalitě svých výrobků, jež vám zajistí spolehlivý provoz místnosti po mnoho dalších let, ale také díky schopnosti přizpůsobit se téměř jakýmkoliv požadavkům zákazníka, jenž si u nás koupelnu objedná.

Široká nabídka možností

Od celkového designu vaší koupelny přes obkladový materiál až po takové detaily, jakým je například vodovodní baterie – v našem sortimentu si dokáže vybrat i ten nejnáročnější zákazník. Díky našim designérům získáte nejenom užitečné rady týkající se praktičnosti a budoucího vzezření místnosti, ale také jedinečnou možnost zhlédnout vámi vybranou koupelnu ještě předtím, než začnete s jejím budováním. Naše společnost má totiž k dispozici nejnovější technologie 3D grafických ukázek, jež jsou schopny detailně rozpracovat vámi zadaný návrh.

Proč si vybrat právě naši společnost?

Firma Koupelny Popelka se v průběhu let zařadila na přední místo výrobců koupelen na tuzemském trhu a její věhlas nadále stoupá. Není proto divu, že se naše základna spokojených zákazníků rozrůstá a mnozí nám dávají přednost před konkurencí nejenom kvůli našim cenám, ale také kvůli vysoké kvalitě výrobků a montáže, kterými disponujeme. Naše neotřelé designy jistě vytvoří právě z vaší koupelny originální místnost, která bude sklízet obdiv vašich návštěv. Nesmíme ale také zapomenout na dlouhodobou záruku, kterou naše zboží nese – můžete si tak být jisti, že vaše nová koupelna vám bude sloužit bez sebemenších problémů po mnoho dalších let. Jsme si jistí, že si z naší široké nabídky vyberete. Přejeme vám příjemný nákup!