Návrhy koupelen do panelových domů

Rekonstrukce koupelny v panelovém domě může být někdy velkým problémem. Koupelny často mívají velmi omezený prostor a vytvořit zde ideální místnost se vším, co potřebujete, je někdy velký oříšek. Navíc je opravdu problém umět v tak malém prostoru kombinovat barvy, materiály a ještě rozmístit vše potřebné. Naštěstí umíme vytvořit profesionální grafický návrh, který vám přiblíží vzhled vaší koupelny a pomůže vám vytvořit si představu, jak by to mohlo vypadat i u vás doma.

Oblíbená možnost

Stále více lidí si oblíbilo během rekonstrukcí vytváření grafických návrhů. Výborně vám to pomůže si celou místnost představit, a hlavně si ji rozvrhnout. Získáte tak přehled o tom, jak bude vše vypadat, a objevíte skryté nedostatky, které by se mohly objevit. Tyto nedostatky by se pak těžko řešily, ale díky návrhu budete na vše připravení a můžete tomu předejít. Zkombinujete si vše podle svých představ a necháte pracovat naše grafiky, kteří vám vytvoří 3D návrh.

Ideální do koupelen v bytě

V koupelnách v bytech se často pracuje s velkým problémem. Tím největším je obvykle málo místa. Rozmístit si pak v omezeném prostoru vše, co potřebujete, je velmi komplikované. Ne každý z nás disponuje výbornou představivostí a neumí si vše ideálně zkombinovat. My vám však připravíme grafický návrh a hned získáte o své nové koupelně skvělou představu. Stačí nám pouze plánek místnosti a vyplněný formulář. S vaší novou koupelnou se tak seznámíte dříve, než zde bude provedena jakákoli práce. Můžete se tak ještě ke všemu vyjádřit, objevíte skryté nedostatky a ohodnotíte svůj výběr kachliček. 

Předejdeme problémům

Přijít v závěru rekonstrukce na to, že dané dlaždice se nehodí k obkladu, nebo že máte neprakticky rozmístěný nábytek, by mohlo být velkým problémem. Celá rekonstrukce by se tak mohla zbytečně prodloužit. Přitom stačí tak málo! Nechejte si vytvořit grafický návrh, který vám ukáže, jak by vypadala vaše nová koupelna podle vašich představ. Díky tomu můžeme pracovat s možnými nedostatky ještě před rekonstrukcí a na vše se pečlivě připravit! A vy budete mít skvělou představu, co na vás po rekonstrukci ve vaší koupelně bude čekat!