Přestavba malé koupelny v Uherském Hradišti

Bojujete ve vaší koupelně s malým prostorem? Potřebujete zde místo na vanu, pračku, umývadlo a WC? Zdá se vám, že už zde nemůžete nijak lépe vyřešit nabízený prostor? Bojujete s omezeným prostorem, ale rádi byste si zde nechali vybudovat krásnou a moderní koupelnu v celé její kráse? Spolehněte se na naši firmu. Dokážeme dokonale přestavit i malé koupelny!

Vestavěný nábytek

Spousty malých bytů využívají ve svém vybavení vestavěný nábytek. Díky tomu ušetří nespočet místa, a navíc získají množství úložných prostorů. Využijí tak i místa, která se zdála být nevyužitelná. S vestavěným nábytkem nyní pracujeme i v koupelnách. Víme, že ne každý disponuje takovými prostory, aby zde mohl umístit bez problémů vše, co potřebuje. Vestavěný nábytek je proto i zde velkou výhrou. Využijeme tak každý prostor, ať je sebemenší, a získáme pro vás spoustu tolik potřebného místa. I s malými koupelnami dokážeme skvěle pracovat a vytvoříme z nich ideální místo pro bydlení. 

Ideální řešení do malé koupelny

I do vaší malé koupelny najdeme ideální řešení, jak se poprat s malým prostorem. Často pracujeme s vestavěným nábytkem, ale také s vestavěnými sprchovými panely, vanami, bateriemi, radiátory a spoustou dalších koupelnových doplňků, které dokážou z vašeho malého prostoru dostat maximum. Vše dokážeme zabudovat tak, aby nic nepřekáželo, ale vy měli stále vše hezky po ruce. Získáte tolik prostoru, o kterém se vám ani nesnilo. I z malé koupelny se dá vytvořit místo, kde budete mít všechno a přitom prakticky uloženo. Na praktičnost a moderní zpracování se snažíme zaměřit nejvíce.

Hra s barvami a materiály

Přestavba malé koupelny a malých prostor obecně s sebou nese spoustu kompromisů a především spoustu optimálních kombinací barev a materiálů. Jen tak dokážeme z každé malé koupelny vyčarovat místo, které se opticky zvětší. Známe spoustu triků, jak pracovat s barvami, jaké barvy se hodí do malých prostorů a jaké naopak do velkých místností. Díky tomu dokážeme věci nemožné a vaše malá koupelna může v závěru působit o mnoho větší, než ve skutečnosti je.